Fotokalendarz z własnymi zdjęciami

Fotokalendarz to wyjątkowy sposób nie tylko na ozdobę mieszkania, ale także na przywołanie najlepszych wspomnień. Zachowaj najpiękniejsze chwile w eleganckiej oprawie. Zamów fotokalendarz.

Szukasz praktycznego prezentu, który wzbudzi pozytywne emocje? A może wciąż nie zaopatrzyłeś się w aktualny kalendarz? Nic straconego. Fotokalendarz z własnymi zdjęciami to świetny pomysł na prezent – dla bliskich i dla siebie. Pobudź swoją kreatywność, wybierz ulubione zdjęcia z minionego roku bądź z ważnych chwil i skomponuj własny kalendarz. Nie obawiaj się, że Twoje zdolności manualne, zmysł artystyczny nie będą wystarczające, aby stworzyć coś wyjątkowego. Decydując się na skomponowanie kalendarza poprzez aplikacje i strony internetowe, czeka Cię miła niespodzianka. Ogromny wybór gotowych szablonów, do których wystarczy dodać własne zdjęcia, sprawi, że w kilka chwil Twój spersonalizowany kalendarz będzie gotowy do realizacji.

Kalendarz ścienny

Lubisz duże kalendarze, na które, zawieszone na ścianie kuchni czy pokoju, możesz spoglądać nawet z daleka? A gdyby tak… połączyć to, co wygodne i potrzebne z tym, co piękne i przywołujące same dobre wspomnienia? Postaw na duży kalendarz ścienny, dzięki któremu zaplanujesz i zaznaczysz każdy istotny dzień, a specjalnie wyselekcjonowane przez Ciebie fotografie estetycznie ozdobią Twoje ściany. Wybór pięknych zdjęć z wakacji czy ważnych chwil z życia rodzinny lub towarzyskiego z pewnością umili Ci każdy dzień. 12 zdjęć będzie towarzyszyć Ci przez okrągły rok, więc nie musisz mieć obaw, że któreś Ci się znudzi bądź opatrzy.

Kalendarze biurkowe

Kalendarze biurkowe są odpowiednia dla wszystkich tych, którzy pracując przy komputerze – w domowym zaciszu czy w biurze, chcą mieć pod ręką plan najważniejszych spotkań i zaplanowanych wydarzeń. Dodając do tego piękne własnoręcznie wybrane fotografie, tworzy się niezwykle przytulny element wystroju biurka, na który zerkając możemy na chwilę zapomnieć o szarej codzienności. Stwórz z ulubionych zdjęć własną historię na cały rok. Kalendarz biurkowy jest trochę jak ramka na zdjęcia, która co miesiąc ma inne oblicze.

Do torebki i kieszeni

Jeśli lubisz planować wszystko w kalendarzu kieszonkowym bądź takim książkowym, stwórz swój własny personalizowany egzemplarz. Praktyczny kalendarz z osobistym akcentem to jest to, co z pewnością umili każdą chwilę, kiedy sięgniesz po swój planner. Skomponuj go według własnego pomysłu i ciesz się przez cały rok dobrymi wspomnieniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like